• Addresse: Çerkeşli OSB Mahallesi IMES 4 Bulvarı A Apt. No:15 Dilovası - Kocaeli / Turkey
  • tr
  • en
  • ar
  • de

Hakkımızda

Makfen Makfen Kim. İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız deneyimli kadrosuyla 1999 yılında, İstanbul Kurtköy'deki tesislerinde hizmet vermeye başlamıştır.
Firma sahiplerimizin şirket kuruluşundan önce uzun yıllar edindiği sektörel tecrübeler ışığında, Makfen kurulduğu günden bugüne müşterilerinin ve sektörün ihtiyaçlarına göre en iyi ürün ve hizmeti sunmaktadır.

Ar-Ge ve Yenilik

Makfen Kim. İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kuruluşumuzdan bu yana sürekli gelişmeyi ilke edindik. Bunun için AR-GE 'ye önem vererek bugüne dek firma yapımızı ve ürün çeşitliliğimizi sürekli yeniledik ve geliştirdik.

Devamını Oku
Welcome banner Image

MakfenMisyon

Müşteri odaklı yönetim anlayışı ile faaliyet alanlarımızda tecrübe ve bilgi birikimimizi kullanarak kalitesi kabul görmüş ürünler ortaya koymak.  Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız tarafından güvenilir ve stratejik bir ortak olabilmek, ülke ekonomisine maksimum katkı sağlamak ve sektöründe iş ortaklarımız ile birlikte büyüyerek gelişen bir şirket haline gelmek misyonumuzu oluşturan temel değerlerimizdir.

MakfenVizyon

Ülkemize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden güç alarak sektöründe tercihlerinin başında yer edilen firma olabilmek. Hizmet kalite ve kapasitesini her geçen gün arttırmayı hedef olarak nitelendirmek. Müteşebbis, yönetici, çalışanlar, müşteriler ve sosyal paydaşlarıyla bütünleşmiş bir şekilde tümleşik kimlik oluşturarak yaşamak ve yaşatmak

0+

Projeler

0+

Müşteriler

0%

Memnuniyet

Fun Fact Image

Makfen Kim. İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bütün canlı ve cansız varlıkların bugününe ve yarınına saygılıdır.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve doğanın her zaman her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünürüz ve çalışmalarımızı bu çerçeve içerisinde gerçekleştiririz.

Footer Logo

Neden Biz?

Makfen Kim. İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. bugüne dek firma yapısını ve ürün gamını geliştirmiş ve sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana yenilikçi, ileri görüşlü bir firma olma gayreti içerisindedir. Faaliyet alanının merkezinde, paslanmaz çelik ve karbon çeliği işleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek amacı yer almaktadır.

 • Yüksek Teknoloji
 • Sertifikalı Mühendisler
 • Zamanında Teslimat
 • Uluslararası Hizmet