• Adres: Çerkeşli OSB Mahallesi IMES 4 Bulvarı A Apt. No:15 Dilovası - Kocaeli / Türkiye
    • tr
    • en
    • ar
    • de

Gıda Fabrikaları

Gıda Fabrikaları

Makfen, gıda fabrikaları kurulumunda anahtar teslim hizmet sunar. Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında birçok gıda fabrikası projelendirmesi, ekipman temini ve fabrika kurulum işlerini başarı ile tamamlamıştır. Makfen, gıda fabrikaların kurulumu için projelendirme, tesis içinde kullanılacak olan ekipmanların imalatı ve montajı, ekipmanlar arası borulama sistemlerinin kurulumu ve tesisin çalışır halde devreye alınması konularında en uygun fiyat ve hizmet garantisini sunar.

Gida üretim tesisi kurmak isteyen firmalar için

5179 sayılı kanun ile gıda üreten işletmelere çalışma izni ve gıda sicili belgesi ile ürettikleri her ürün grubu için üretim izin belgesi alması zorunluğu getirilmişti. 13.06.2010 tarih ve 26710 sayılı resmi gazetede yayımlanan 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu ile bu iki belge kaldırılmış olup, yerine Gıda işletmelerine Kayıt ve Onay zorunluluğu getirilmiştir… Firmaların bu yasal süreçlere dikkat etmelerini ve gıda üretim tesisi kurmadan önce ilgili kanun maddelerini incelemelerini öneririz.

Makfen Tecrübeli Mühendis Kadrosu ile Gıda Üretim Tesislerinin ihtiyaçlarını karşılayacak benzersiz ve ihtiyaca yönelik çözümler üretir. Projelendirmeden itibaren anahtar teslim hizmet sunar.

Formu doldurun sizi arayalım!

Galeri

Teklif Talebi Oluştur