Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

GAZ YIKAMA TESİSLERİ

GAZ YIKAMA SİSTEMLERİ (SCRUBBER ÜNİTESİ)

Gaz Yıkama Sistemi (Scrubber Ünitesi) sanayi tesisleri ve işletmelerin faaliyetleri sonucu oluşan emisyonları  ve kokuları gidermek için kurulan gaz arıtma sistemidir. Sanayi tesislerinde üretim prosesleri sırasında ortaya çıkan gazlarda bulunan çevreye zararlı partiküllerin temizlenmesi amacı ile kullanılan sistemler, kirli hava gaz karışımının gaz absorpsiyonu, oksitleme, nötralize etme, çözme gibi yöntemler ile arıtılması esasına göre çalışır.
Makfen Scrubber sistemleri, endüstriyel atık gaz ve buharın atmosfere verilmeden önce arıtılması için dizayn edilerek hem projelerinizde çözüm odaklı yönetim desteği sağlar hem de çevre ve dünya sağlığı konusunda bilinçli adımlar atmanıza yardımcı olur.

• Kullanıcı Taleplerine Uygun, Uluslararası Standartlarda Tasarım ve İmalat
• Kullanım Şartlarına Uygun Malzeme ve İşçiliklerin Seçilmesi
• Komple Sertifikalı Malzeme Kullanımı
• Yüksek Kalite ve Uzun Ömür Garantisi
• Komple Kullanım ve Bakım Dokümantasyonu
• PLC Yönetim Paneli
• Yüksek Basınç ve Vakuma Dayanıklı İmalat
• Malzeme Kalitesine Uygun Polisaj ve Boyama İşlemleri

Gaz Yıkama Ünitesi ( Scrubber Ünitesi ) hakkında bilgi ve fiyat almak için tıklayın.

Etiketler: #Gaz Yıkama   #Yıkama Tesisleri   #Gaz   #Scrubber Ünitesi   #Scrubber   #Gaz Yıkama Sistemi   #Gaz Yıkama Sistemleri   #Scrubber Sistemi   

Paylaş :

Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

Referanslar

Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.