Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

HOMOJENİZATÖR İMALATI

HOMOJENİZATÖR İMALATI

 

Homojenizatör / Disperser/ Yüksek Devir Karıştırıcı/ Dissolverler İmalatı
Homojenizatör karıştırıcı, içerisine konulan çeşitli sıvı ve katı hammaddeler özel karıştırıcı kanatlar vasıtası ile karıştırır. Aynı anda dış, gövdesine ihtiyaç halinde konulan ceket veya serpantin ile ısıtma ve soğutma yapılır. Homojenizatör imalatı ana aksesuarı bir adet yüksek devir türbin tipi karıştırıcıdır. Gerekli olursa düşük devir taban ve yan yüzey sıyırıcısı içermektedir. Sıyırıcı kanatlar, tank iç yüzeyine yapışan ürünün tekrar karışıma katılmasını sağlamasının yanı sıra, yüksek devir karıştırma sonucu kenarlara yönelen ürünü tekrar karıştırma bölgesine yönlendirerek karıştırma işlemine de destek vermektedir. Sıyırıcının dizaynı, tankın hiçbir tortu kalmayacak şekilde hızlıca boşaltılmasında etkilidir. Ayrıca bu dizayn tank yüzeyinden ısı alışverişinin mükemmel olmasına da katkıda bulunmaktadır. Türbin tipi disk tarafından yaratılan kesme kuvvetinin yardımı ile, ürün karıştırılır, ıslatılır ve homojenlik sağlanır.
Disolver Malzeme Kalitesi Paslanmaz Aısı 316/Aısı 304 Kalite Blender, Karbon Çelik malzemelerden yapılabilmektedir.

Homojenizatör veya Dissolverler diye adlandırılan ürün ve hizmetlerimiz hakkında teknik bilgi almak için tıklayın.

Homojenizatör Fiyatları konusunda fiyat almak için tıklayın.

Etiketler: #Homojenizatör İmalatı   #Homojenizatör   #Dissolverler   

Paylaş :

Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

Referanslar

Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.