Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

IBC TOZ KONTEYNER

IBC-TOZ KONTEYNER

Makfen’in müşteri spesifikasyon ve ürün içeriğine bağlı olarak ürettiği IBC/Toz Konteynerler, AISI 316 (316 SS), AISI 316L (316L SS), AISI 304 (304 SS) kalite paslanmaz çelikten, HACCP ve GMP ye uygun olarak imal etmektedir.
Ağırlıklı olarak ilaç sanayinde IBC/Toz Konteyneri olarak kullanılmakla beraber gıda ve kimya sanayinde de seyyar kazan olarak veya ürün taşımak için kullanılabilmektedir.
Prizmatik, Silindirik veya talep edilen farklı şekillerde üretimi yapılan IBC/Toz Konteynerlerin iç yüzeyleri çoğunlukla ayna polisajlı olarak talep edilse de satine yüzey olarak da tercih edildiği alanlar mevcuttur.

• Kullanıcı Taleplerine Uygun, Uluslararası Standartlarda Tasarım ve İmalat
• Kullanım Şartlarına Uygun Malzeme ve İşçiliklerin Seçilmesi
• Komple Sertifikalı Malzeme Kullanımı
• Yüksek Kalite ve Uzun Ömür Garantisi
• Komple Kullanım ve Bakım Dokümantasyonu
• Yüksek Basınç ve Vakuma Dayanıklı İmalat
• Malzeme Kalitesine Uygun Polisaj ve Boyama İşlemleri

ibc toz konteyner ve ibc tank hakkında fiyat teklifi almak için tıklayın.

 

Etiketler: #IBC-Toz Konteyner   #Toz Konteyner   #IBC   #IBC Konteyner   #IBC Toz Konteyner   

Paylaş :

Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

Referanslar

Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.