Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

FERMANTASYON (MAYALAMA) TANKLARI

FERMANTASYON MAYALAMA TANKLARI

Çoğunlukla silindirik konik olarak üretimi yapılan fermantasyon (mayalama) tankları ağırlıklı olarak gıda ve kimya sanayinde kullanılmaktadır.
Makfen fermantasyon (mayalama) tankları ihtiyaca binaen farklı kapasitelerde, dikey veya yatay olarak üretilebilir ve ısıtma / soğutma yapılacak şekilde tasarlanırlar.
Kimyasal tepkime meydana geldiğinden ağırlıklı olarak AISI 316 L malzemeden yapılan silindirik konik fermentörler, isteğe göre oval ve farklı kalite malzemelerden de imal edilebilmektedir.

• Kullanıcı Taleplerine Uygun, Uluslararası Standartlarda Tasarım ve İmalat
• Kullanım Şartlarına Uygun Malzeme ve İşçiliklerin Seçilmesi
• Komple Sertifikalı Malzeme Kullanımı
• Yüksek Kalite ve Uzun Ömür Garantisi
• Komple Kullanım ve Bakım Dokümantasyonu
• Yüksek Basınç ve Vakuma Dayanıklı İmalat
• Malzeme Kalitesine Uygun Polisaj ve Boyama İşlemleri

 

Fermantasyon Mayalama Tankı İmalat Fiyatları İçin Tıklayın.

Etiketler: #Fermantasyon Tankları   #Fermantasyon   #Mayalama Tankları   #Tank   #fermantasyon mayalama tankı   #Mayalama Tankı   #Fermantasyon Tankı   

Paylaş :

Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

Referanslar

Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.