Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

PASLANMAZ FİLTRE İMALATI

PASLANMAZ FİLTRE İMALATI

 

Torba Filtreler
Filtreler, en temel anlamıyla akışkan içindeki yabancı maddeleri ayıran süzgeçlerdir. Hemen hemen her sektörde kullanılan filtreler, gıda ve kimya üretim tesisleri içerisinde de önemli bir yere sahiptir. Suyun daimi olarak istenilen seviye mikronlarda arıtılmasını sağlayan filtreler, müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak paslanmaz çelik ya da pp malzemeden üretilebilirler.Kullanımı ve temizliği oldukça kolay olan torba filtreler partikül, kum, tortu, çamur ve diğer tortu türevlerini filtre ederek akışkandan uzaklaşmasını sağlar.

Gaz Filtreler
Gaz filtreler,yüksek debi ve basınçlara (300 bar basınca kadar) dayanacak şekilde tasarlanan filtrelerdir. Farklı pek çok kompresör hatlarında kullanılan gaz filtreler, enerji verimliliği konusunda da işletme ekonomisine önemli katkılar sunar. Paslanmaz Filtre İmalatı hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Yüksek Verimli Hava Filtreleri
Hava filtreleri, filtre gövdesi ve kendisi olmak üzere iki ana parçada meydana gelir ve havada yer alan tüm farklı kimyasalların ürüne zarar vermesini engellemek amacı ile tasarlanırlar. Bu özelliğiyle hava filtreleri, hassas üretim yapan gıda firmaları ve kimya firmaları için son derece gerekli ve önemli bir kullanım alanına sahiptir. Kirlendiği zaman temizlenmesi, kullanımı, bakımı ve filtre değişimleri oldukça kolaydır.

Proses ihtiyaçlarını ve sistemlerin çalışma prensiplerini çok iyi bilen Makfen ekibi, ihtiyacınıza uygun olarak spresifik filtreler tasarlamakta ve gıda, kimya, boya gibi sektörler için ürettiği filtrelerde yakından takip ettiği teknolojik gelişmeler ile otomatik temizleme, sağlamlık, sızdırmazlık gibi filtreler için önemli kriterlerde, referans verebilecek işçilikle uzun ömürlü filtreler üretmektedir.

• Kullanıcı Taleplerine Uygun, Uluslararası Standartlarda Tasarım ve İmalat

• Kullanım Şartlarına Uygun Malzeme ve İşçiliklerin Seçilmesi

• Komple Sertifikalı Malzeme Kullanımı

• Yüksek Kalite ve Uzun Ömür Garantisi

• Komple Kullanım ve Bakım Dokümantasyonu

• Yüksek Basınç ve Vakuma Dayanıklı İmalat

• Malzeme Kalitesine Uygun Polisaj ve Boyama İşlemleri

Paslanmaz Filtre İmalatı hakkında bilgi ve fiyat almak için tıklayın.

Etiketler: #Filtreler   #Torba Filtreler   #Gaz Filtreler   #Yüksek Verimli Hava Filtreleri   #Kompresör Hatları   

Paylaş :

Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

Referanslar

Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.