Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

SERTİFİKALAR

Makfen makine nin sektörde üretim ve kalite anlamında edindiği sertifikaları inceleyebilirsiniz

Kurumumuzun projelendirdiği ürünler gereği çevre yönetimiyle alakalı bilgi edinmemiz adına OHSAS 14001 eğitimini tamamlayarak sertifikamızı aldık.
İş sağlığı ve güvenliğini en iyi şekilde yönetmemize, oluşabilecek her riski en aza indirmemize, iş yerimizi güvende tutmamıza yardımcı olan eğitimi aldık.
Kurumumuz, tasarım kısmının başlangıç sayıldığı, üretim, pazarlama ve satıştan sonraki hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan belgeyi eğitimi tamamlayarak almıştır.
Kalite Yönetim Sistemi sertifikası ile iş yerindeki ilgili eksiklerin saptanması,personellere eğitimlerin verilmesi ve örnek denetimle ilgili eğitim aldık.
Aldığımız Çevre Yönetim eğitiminde çevresel faktörlerin belirlenmesini,bu faktörlere göre gerekli muayenelerin ve önlemlerin alınması gerektiğini öğrendik.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.
Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.