• Adres: Çerkeşli OSB Mahallesi IMES 4 Bulvarı A Apt. No:15 Dilovası - Kocaeli / Türkiye
    • tr
    • en
    • ar
    • de

Üre Formaldehit Tesisleri

Üre Formaldehit Tesisleri

Üre Formaldehit Tesisleri için mühendislik ve projelendirme, danışmanlık, taahhüt, ekipman temini konularında anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Üre-formaldehit Reçinesi, ürenin piridin veya amonyak gibi zayıf bazlar eşliğinde formaldehitle ısıtılması sonucunda elde edilen polimerlerin ortak adıdır. Suda çözünebilen ilk yoğunlaşma ürünleri yapıştırıcı ve kaplama malzemelerinin yanı sıra selüloz lifi, pigmentler ve başka maddelerle karıştırılıp kalıpta sıkıştırıldığında sertleşebilen tozların üretiminde de kullanılır.

Makfen olarak bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında birçok tesisin projelendirmesi, ekipman temini ve fabrika kurulum işlerini başarı ile tamamladık. Üre Formaldehit tesisleri kurulumu için en uygun maliyetlerle projelendirme, tesis içinde kullanılacak olan ekipmanların imalatı ve montajı, ekipmanlar arası borulama sistemlerinin kurulumu ve tesisin çalışır halde devreye alınması konularında hizmet garantisini sunuyoruz.

Makfen Tecrübeli Mühendis Kadrosu ile Üre Formaldehit Tesislerinin ihtiyaçlarını karşılayacak benzersiz ve ihtiyaca yönelik çözümler üretir. Projelendirmeden itibaren anahtar teslim hizmet sunar.

Formu doldurun sizi arayalım!

Galeri

Teklif Talebi Oluştur