Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

KİMYASAL REAKTÖR

KİMYASAL REAKTÖR

 

Kimyasal Reaktör Üretimi konusunda 2009 yılından bu yana hizmet vermkete olan firmamız endüstriyel üretim konusunda anahtar teslim rektör tesisi kurulumu ve teknik destek vermektedir. Sektörünüze yönelik tasarım ve üretim ile ilgili hizmet alabileceğiniz Makfen Makina satış sonrası destek ve kalite kuralları doğrultusunda müşteri memnuniyetini önemseyerek üretim yapmaktadır. Ürün karıştırma ve depolama çözümleri olarak üretimi yapılan kimyasal reaktörler ihtiyaca yönelik çelik ve paslanmaz şekilde üretilebilmektedir. 

Kimyasal Reaktör Çeşitleri;

  • Kesikli reaktörler.
  • Yarı kesikli reaktörler.
  • Sürekli reaktörler.
  • Homojen reaktörler.
  • Heterojen reaktörler.
  • Katalitik reaktörler.
  • Katalitik olmayan reaktörler.

Makfen makina olarak özel siparişlerinize uygun olarak tasarım çalışmalarını ve kurulum çalışmalarını yürütmektedir. 

Kimyasal Reaktör Üretimi konusunda teknik bilgi almak ve fiyat teklifi almak için tıklayın.

Kimyasal Reaktör konusunda detaylı bilgi almak için tıklayın.

Etiketler: #Kimyasal Reaktör Üretimi   #Kimyasal Reaktör   #Reaktör Üretimi   #Reaktör   

Paylaş :

Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

Referanslar

Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.