Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

PASLANMAZ REAKTÖR TASARIMI VE İMALATI

Kimyasal imalat reaktörleri, kimyasal paslanmaz reaktör imalatı ve paslanmaz reaktör fiyatları konusunda detaylı bilgi alın. Fiyat alın.

Kimyasal Reaktörler, imalatı amaçlanan kimyasalların, gerekli kimyasal reaksiyon şartlarını sağlamak amacı ile tasarlanan ve imal edilen tesislerin ana reaksiyon ekipmanlarıdır. İhtiyaca uygun ve doğru reaktör tasarımı ve imalatı yapıldıktan sonra, tesis veya sistem için gerekli diğer, üretim ekipmanları ve/veya donanımlar İmalat Reaktörü çevresine akuple edilir.  Genellikle kimya sektöründe kullanılan reaktör üniteleri  aslında birer destilasyon ünitesidir. Reaktör üniteleri genellikle; Ana reaktör, dikey kondenser(kolon), yatay kondenser ve dekantör olarak adlandırılan ekipman setinden oluşmaktadır.

Reaktörlerin genel çalışma gereksinimleri, yüksek basınç altında çalışma, yüksek vakum altında çalışma, ihtiyaca duyulan karıştırma şekil ve devrinde karıştırma, ihtiyac duyulan sıcaklığa kadar ısıtabilme ve soğutabilme şeklindedir.

KİMYASAL REAKTÖR TASARIMI GEREKLİLİKLERİ BİLGİLERDEN BAZILARI

* Çalışma basıncı, Çalışma vakumu, Çalışma Sıcaklığı, Soğutma Sıcaklığı, Isıtma Süresi, Soğutma Süresi, 

 

Paylaş :

Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.
Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.