Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

POMAT JEL TANKLAR

POMAT JEL TANKLAR

Ekipman imalatı konusunda 2009 yılından bu güne deneyimi olan Makfen, çoğunlukla ilaç, kozmetik ve gıda gibi sektörlerde kullanılan pomat / jel / krem tanklarını müşteri talep ve ürün spesifikasyonlarına göre üretmektedir. 
Buhar ısıtmalı ya da rezistans ısıtmalı olarak  50lt ile 2000 lt arasında değişen kapasitelere sahip bu tanklar tek başına veya faz tankları ile birlikte bir sistem olarak kullanılmaktadır. Proses özelliklerine göre donanım ekipmanları, karıştırıcı tipleri, ısıtma / soğutma tesisatı değişmekte olan pomat jel tankları komple PLC kontrollü tasarlanarak otomatik kullanım özelliğine sahip olabileceği gibi müşteri taleplerine göre manuel olarak da üretilmektedir.
Sistem çalışma şartlarına ve tercihe bağlı olarak, tehlikeli bölgelerde ATEX uygulama donanımları ve tartım sistemi de pomat jel tanklara ilave edilebilmektedir.

• Kullanıcı Taleplerine Uygun, Uluslararası Standartlarda Tasarım ve İmalat
• Kullanım Şartlarına Uygun Malzeme ve İşçiliklerin Seçilmesi
• Komple Sertifikalı Malzeme Kullanımı
• Yüksek Kalite ve Uzun Ömür Garantisi
• Komple Kullanım ve Bakım Dokümantasyonu
• Yüksek Basınç ve Vakuma Dayanıklı İmalat
• Malzeme Kalitesine Uygun Polisaj ve Boyama İşlemleri

Pompa Jel Tank İmalat Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Etiketler: #Pomat Jel Tanklar   #Jel Tank   #Pomat Jel   #Pomat Tanklar   

Paylaş :

Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.

Referanslar

Makfen ® Copyright 2021. All rights reserved.
Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.Makfen makine olarak anahtar teslim reaktör blender mikser hammadde stok tankları alüminyum paslanmaz silo imalatı tesis kurulum hizmetleri sunmaktayız.